PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przeprowadzki gabinetów stomatologicznych

przeprowadzki gabinetów stomatologicznych

Gabinety stomatologiczne to miejsca do których staramy się jak najrzadziej trafiać, i raczej ich unikać. Okryte złą sławą poprzednich lat i dramatycznymi opowieściami pacjentów, wielu z nas skutecznie zniechęcają do wizyt.

Jednak są sytuacje w których wizyta jest już naprawdę konieczna, i wtedy z reguły czeka nas miłe zaskoczenie. Dzisiejsze nowoczesne gabinety stomatologiczne w niczym nie przypominają tych strasznych miejsc które się utrwalały w powszechnej opinii.
Dla pacjentów jest to dobra wiadomość, gdyż zapewnia mu to nowoczesne metody leczenia i bezbolesne zabiegi, dzięki nie tylko wysoko wykwalifikowanym stomatologom, ale i bardzo nowoczesnej aparaturze do tych zabiegów.

Jak przetransportować wyposażenie gabinetu stomatologicznego?

Podejmując się przeprowadzki gabinetu stomatologicznego i przewiezienia tego typu urządzeń, nasza firma dokładnie określa przebieg takiego procesu. Oprócz delikatnych i drogich urządzeń zabiegowych, w gabinetach stomatologicznych znajdują się szafy, biurka i mnóstwo specjalistycznych narzędzi które podczas transportu trzeba odpowiednio zabezpieczyć.

Jednak głównym elementem do transportu w takich gabinetach są fotele stomatologiczne, które potrafią być bardzo drogie i stanowić element całego zintegrowanego systemu połączonego z dodatkowymi urządzeniami. W takim wypadku może być konieczny demontaż niektórych elementów i przewiezienie ich osobno, aby podczas załadunku i transportu urządzenia te nie uległy trwałemu uszkodzeniu.

Proces demontażu i złożenia fotela wymaga często odpowiedniej wiedzy i należy to wykonać w sposób zaplanowany i przemyślany.

Profesjonalne przeprowadzki gabinetów dentystycznych

Podejmując się zlecenia przeprowadzki gabinetu stomatologicznego, analizujemy jego wielkość ilość pomieszczeń i stanowisk zabiegowych, oraz sumaryczną ilość tego co jest przewożone. W wypadku większych gabinetów stomatologicznych, gdzie znajduje się kilka lub kilkanaście stanowisk zabiegowych, planujemy przeprowadzki i transport etapami, tak aby możliwie jak najszybciej i w sposób wygodny dla klienta dokonać takiej przeprowadzki.

Jeśli posiadasz gabinet stomatologiczny który wymaga zmiany lokalizacji i przewiezienia całego wyposażenia, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem tel. 573 450 650, w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

Zobacz też: transport urządzeń medycznych