PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przeprowadzki hurtowni i magazynów

Przeprowadzki Hurtowni i Magazynów

Przeprowadzki hurtowni i magazynów to często wyzwanie dla firm transportowych. Mimo że tego typu zlecenia nie są częste, to jednak bywa iż firma wraz z całym magazynem czy hurtownią musi się przenieść do nowego obiektu.

Dla firmy transportowej realizującej takie zlecenie kluczowym elementem jest asortyment jakim firma handluje i ilość przewożonego towaru. Od tych informacji zależy nie tylko cena zlecenia, ale również forma organizacji i czas potrzebny na przewiezienie wszystkiego.

Nie tylko przewóz towarów

Bywa iż zlecenie transportu może obejmować jedynie sam towar, ale zdarza się również iż zleceniodawca oprócz towaru posiada w takim magazynie własne regały wymagające odpowiedniego demontażu. Zdarza się również że w ramach magazynu znajduje się również umeblowane biuro ze sprzętem komputerowym lub np. prowadzoną księgowością więc wszystkie te czynniki należy wcześniej uwzględnić w zamówieniu przeprowadzki.

Przeprowadzka magazynu lub hurtowni - cena

W wypadku przeprowadzki magazynu lub hurtowni wyliczenie kosztów nie jest sprawą łatwą, i na pewno nie można wymagać szczegółowego kosztorysu jedynie na podstawie rozmowy telefonicznej. Bywa że asortyment danej firmy to rzeczy lekkie ale o dużych gabarytach, co wymaga większej ilości kursów. Może się też okazać iż przewożony towar to małe lecz ciężkie elementy.

Do tego dochodzi kwestia delikatności przewożonego towaru, np. hurtownia oferująca duży asortyment wyrobów ze szkła wymaga znacznie ostrożniejszego załadunku i przewozu towaru, a co za tym idzie dłuższego czasu na realizacje usługi. Te wszystkie czynniki powodują iż realizacja takiej usługi wymaga wcześniejszej analizy kosztów, i odpowiedniego zaplanowania całej operacji.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży przeprowadzek i przewozu towarów, oferujemy naszym klientom odpowiednio przeprowadzoną analizę kosztów i optymalne terminy realizacji usługi. Zlecając nam przewóz i przeprowadzkę swoich magazynów, zyskają Państwo również nasze doświadczenie i wsparcie w zakresie sprawnej organizacji takiego przedsięwzięcia. Nie boimy się wyzwań i trudnych zleceń, dlatego jesteśmy gotowi zorganizować przeprowadzkę i przewóz nawet największej hurtowni. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą  z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, i uzyskania dokładniejszych informacji.