PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przeprowadzki restauracji

przeprowadzki restauracji

Gastronomia przeżywa obecnie bardzo trudny okres, co tym bardziej wiąże się czasem z potrzebą przewozu i przeprowadzki niektórych lokali. Cześć z firm w tym okresie korzysta też z okazji na wykonanie remontu lokalu lub jego rozbudowę, co również wymusza potrzebę korzystania z usług przewozowych.

Mimo iż sporej części z nas restauracje kojarzą się z dobrym jedzeniem, fajnym wystrojem i większą lub mniejszą ilością stolików, to jednak dla firmy wykonującej takie przeprowadzki sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana.

Przede wszystkim oprócz tego co widoczne dla klientów, restauracje składają się też z części niedostępnych dla klientów, jak na przykład kuchnia. To tu znajduje się tak naprawdę serce każdej restauracji, w której cała obsługa przygotowuje posiłki dla klientów. Profesjonalne firmy od przeprowadzek doskonale wiedzą jak dużym wyzwaniem może być przewóz dobrze wyposażonej restauracji w której znajduje się szereg urządzeń do przyrządzania posiłków. 

Transport maszyn gastonomicznych

Oczywiście jak w każdym przypadku, restauracje są różne i nie zawsze wymagają przy przeprowadzce złożonego planowania, jednak w wypadku tych bardziej profesjonalnych, cały proces przeprowadzki powinien być dobrze przemyślany.
W zależności od możliwości lokalu jego wyjść i samego zaplecza, warto najpierw, jeśli jest to możliwe, rozplanować wywóz urządzeń kuchennych. To one stanowią z reguły największe wyzwanie i muszą przecież zostać starannie umiejscowione do montażu/podłączenia w nowym lokalu. Kluczową częścią całego przedsięwzięcia jest to aby klient wyraźnie oznaczył które urządzenie, szafa czy lodówka ma być gdzie umiejscowione. Dzięki takim informacją firma transportowa ustali sobie przewóz i wniesienie konkretnych elementów według właściwej kolejności.

Planowanie przeprowadzki loklau gastronomicznego

Warto więc takie planowanie przygotować sobie wcześniej na nowym obiekcie i wszystko starannie pomierzyć, aby praca i przewóz poszła maksymalnie gładko i bez problemów.      
Kolejne etapy przewozu obejmują najczęściej elementy z sali dla gości, to jest stoliki, krzesła, dekoracje i inne elementy wystroju. W zależności od tego co jest zabierane ich transport jest już znacznie łatwiejszy, gdyż jak to ma miejsce w wypadku krzeseł czy stolików elementy te są powtarzalne i znacznie łatwiejsze w przewozie.   
Należy jednak pamiętać iż restauracje są różne, i zdarza się iż na wyposażeniu znajdują się zamiast krzeseł fotele lub szklane stoły, co nieco potrafi wydłużyć czas załadunku i przewozu.

Zobacz też: przeprowadzki firm i biur