PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przeprowadzki salonów fryzjerskich

przeprowadzka salonu fryzjerskiego

Usługi stylizacji i strzyżenia włosów prowadzone są w salonach które nie przypominają już tych z przed kilkunastu lat. Dziś tego typu miejsca projektowane są często z naciskiem na estetykę wykończenia i nowoczesność. Właściciele nowo powstających salonów fryzjerskich często nie oszczędzają na elementach wykończenia czy różnego rodzaju dodatkach, podnoszących prestiż i elegancje takich miejsc.

Podobnie ma się sytuacja z wyposażeniem i narzędziami pracy, fotele fryzjerskie, myjki do włosów, suszarki hełmowe, oraz mnóstwo drobniejszych narzędzi i kosmetyków, składa się na to jaki efekt finalny będzie z pracy stylistów i fryzjerów.

Mamy doświadczenie w nietypowych przeprowadzkach

Niestety nie każdy salon fryzjerski stać na własny lokal, i zdarza się iż konieczna jest przeprowadzka i zmiana miejsca działalności.  W takim wypadku warto postawić na firmę która tego typu przeprowadzki  już realizowała, i wie doskonale jak do tego się zabrać.

Przeprowadzki salonów fryzjerskich nigdy nie są takie same, zależą od wielkości salonu oraz tego co z niego jest zabierane. Niektórzy właściciele decydują się na zabranie wszystkiego łącznie z elementami dekoracji i częściowym wykończeniem, a inni zabierają tylko sam osprzęt i wyposażenie salonu. W obu wypadkach firma transportowa musi zadbać o to aby realizacja przeprowadzki była wykonana profesjonalnie.

Bezpieczny transport luster

Z racji specyfiki branży warto pamiętać o tym iż salony fryzjerskie mają często na wyposażeniu większą ilość luster, a ich przewóz wymaga wyjątkowo delikatnego obchodzenia się z nimi. Nie rzadko są one wmontowane w zestawy meblowe których demontaż jest utrudniony, dlatego załadunek i transport wymaga odpowiedniego podejścia.

Planowanie przeprowadzki zakładu fryzjerskiego

Jeśli transport wymaga kilkukrotnego przewozu warto go odpowiednio zaplanować i przygotować. Wcześniejszy demontaż elementów i ich wstępna selekcja znacznie ułatwi rozplanowanie przewozu. W takim wypadku najlepiej zacząć od elementów wykończenia, dekoracji i oświetlenia, gdyż dostarczone jako pierwsze mogą być odpowiednio rozlokowane lub zamontowane, zanim dojadą meble i pozostały asortyment wyposażenia. Kolejnym etapem powinien być przewóz mebli oraz luster, a dopiero na końcu pozostała cześć drobniejszego wyposażenia kosmetyków itp. Odpowiednio zaplanowana przeprowadzka na pewno ułatwi nam szybsze rozlokowanie się w nowym miejscu i uruchomienie całej działalności, co ma przecież dla każdej firmy istotne znaczenie.   

Zobacz też: przeprowadzki firm i biur