PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przeprowadzki sklepów odzieżowych

przeprowadzki sklepów odzieżowych

Asortyment sklepów odzieżowych może być bardzo bogaty, co widać po współczesnych sklepach w galeriach handlowych. Sklepy te mają często duże powierzchnie, i mimo iż niektóre z nich oferują zakres produktów dla wąskiej grupy odbiorców, jak np. garnitury dla Panów, czy torebki dla Pań, to jednak zdarzają się sklepy oferujące asortyment zarówno dla Pań i Panów wraz ze wszelkimi dodatkami.

W sklepach tych można znaleźć spodnie, koszule, bluzki, kurtki, buty i mnóstwo innych rzeczy pozwalających się ubrać praktycznie w całości.
Istotnym elementem tego typu sklepów jest odpowiedni wystrój i design wnętrza. Starannie zaprojektowane przymierzalnie, regały, lady, podesty wystawiennicze, zabudowane ekrany monitorów, czy wreszcie manekiny, dopełniają staranności wystroju i mają zachęcać klientów do zakupów.

Indywidualne podejście do przeprowadzki sklepu odzieżowego

Oczywiście w wypadku przeprowadzki, elementy te wymagają często całościowego lub częściowego demontażu, co wymaga odpowiedniego zaplanowania całego procesu.
W tym wypadku można zastosować dwie metody przeprowadzki, w zależności od tego jaką klient będzie wolał.
Demontaż partiami towarowymi, polegający na przewożeniu towarów wraz z regałami w sposób usystematyzowany, czyli np. odzież męska wraz z regałami i odzież damska z regałami osobno.
Można tez wybrać formę przewiezienia towaru najpierw, a następnie skupić się na demontażu wyposażenia i pustych regałów do dalszego transportu.

Forma druga jest bardziej preferowana przy sklepach gdzie elementy dekoracji i wyposażenia wymagają bardziej złożonych prac, odkręcenia regałów od ścian, demontażu lad przytwierdzonych na stałe, demontażu ekranów w zabudowach itp. Wtedy wywóz wyposażenia należy realizować już z pustego sklepu, aby towar nie został uszkodzony lub zabrudzony.
Oczywiście trafiają się również sklepy odzieżowe w których stylizacja utrzymana jest w formie swobodnie stojących regałów, szafek czy podestów a ich wyniesienie nie wymaga żadnego demontażu, wtedy pierwsza forma przeprowadzki jest jak najbardziej możliwa.

Ze względu na różne formy wystroju i wyposażenia sklepów odzieżowych, każda przeprowadzka powinna być traktowana indywidualnie, i tak też planowana. Warto w tym względzie wcześniej zaprosić przedstawiciela naszej firmy przewozowej, i wszystko z nim starannie omówić.  Pozwoli to dokładnie oszacować koszty, oraz określić czas potrzebny na całą przeprowadzkę i przewóz.

Zobacz też: transport mebli