PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przewóz kas pancernych i sejfów

przewóz kas pancernych i sejfów

Dziś coraz więcej firm korzysta z własnych kas pancernych i sejfów w których przechowują  ważne dokumenty lub środki finansowe potrzebne na doraźne działania.  Niestety podczas przeprowadzek, ich wynoszenie i transport wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności a czasem dodatkowych urządzeń w postaci dźwigów czy wyciągarek. Są one niezbędne zwłaszcza przy sejfach o większych gabarytach i wadze, gdzie każde działanie musi być odpowiednio skoordynowane z zespołem wykonującym taki przewóz.

Realizacja transportu kas pancernych i sejfów wymaga od firmy doświadczonego zespołu i wiedzy potrzebnej do prawidłowego zabezpieczenia przewozu. Przedmioty o takiej wadze, nieumiejętnie przenoszone lub przewożone mogą stanowić zagrożenie zarówno dla pracowników jak i osób postronnych, dlatego zachowanie szczególnej ostrożności w wypadku takich zleceń, jest absolutną koniecznością.

Podczas przewozu sejfów i kas pancernych ważnym czynnikiem jest odpowiednie umiejscowienie ładunku na samochodzie, tak aby rozkład nacisku był równomierny. Kolejnym ważnym czynnikiem jest odpowiednie unieruchomienie sejfu czy kasy przed niezamierzonym przemieszczaniem podczas jazdy. Należy pamiętać iż transport tego typu obiektów jak sejfy czy kasy pancerne wymaga przewidywania skutków i zagrożeń z tym związanych, dlatego firmy wykonujące takie zlecenia powinny mieć odpowiednie doświadczenie i wypracowane metody postępowania z takim ładunkiem.

Realizujemy nietypowe zlecenia transportu

Realizując szeroką ofertę przeprowadzek dla firm, jesteśmy odpowiednio przygotowani na przewóz wszelkich nietypowych urządzeń i elementów wyposażenia. Należą do nich również kasy pancerne i sejfy które transportujemy w sposób bezpieczny i profesjonalny. Mimo iż są to przedmioty z założenia bardzo wytrzymałe i odporne, to jednak trzeba mieć świadomość iż są też wartościowe, dlatego nie można podczas transportu doprowadzić do ich uszkodzenia.

Podejmując się transportu kasy lub sejfu, do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Dokładnie sprawdzamy wagę wymiary oraz możliwości wyniesienia i wniesienia do nowej lokalizacji. Jeśli wymagane jest użycie dodatkowych urządzeń w postaci dźwigów czy wyciągarek, odpowiednio szacujemy całkowity koszt i przybliżony czas realizacji całego zlecenia.

Zobacz też: transport urządzeń medycznych