PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przewóz stołów bilardowych

przewóz stołów bilardowych

Kraków to miasto z dość mocno rozwiniętym zapleczem rozrywkowym, w którym popularność różnego rodzaju pubów i klubów jest bardzo duża, zwłaszcza w sezonie turystycznym. Nie trudno tu znaleźć lokale z takimi atrakcjami jak kręgle czy bilard. Bywa jednak iż tego typu działalność jest przenoszona do ciekawszej lokalizacji lub większego lokalu w innym miejscu. W takiej sytuacji transport całego wyposażenia nie jest sprawą łatwą, i wymaga firmy zdolnej zrealizować takie zamówienie.

Przewóz małych i dużych stołów bilardowych

Przewóz stołów bilardowych wymaga sporego doświadczenia i wiedzy od przewoźnika. W wypadku małych stołów bilardowych firmy podejmują się często ich przewożenia w całości, dbając jedynie o bezpieczny załadunek i transport. Mimo że sam stół wydaje się solidny to mogą się w nim znajdować  np. wbudowane mechanizmy płatnicze lub delikatne systemy do rozliczeń żetonami. Tego typu wbudowane w stoły automaty, bardzo nie lubią wstrząsów i są przy tego typu transporcie podatne na uszkodzenia.

Zupełnie inną kwestią jest przewóz dużych stołów bilardowych np. do Snookera,  tu sam wymiar stołu to blisko 360 cm na 180 cm, i potężnej wadze. Sercem takiego stołu jest kamienna lub marmurowa płyta obciągnięta suknem,  którą przy takich wymiarach łatwo uszkodzić w transporcie. Warto tu również nadmienić iż tego typu markowe stoły mogą być bardzo kosztowne, stąd konieczne jest odpowiednie przygotowanie ich do przewozu. Bywa iż przewóz i transport tego typu stołów odbywa się po wcześniejszym, chociaż częściowym  demontażu, pozwala to na bezpieczniejsze zaplanowanie załadunku i samego transportu.

Gdy stół bilardowy jest już przetransportowany

Przy przewozie stołów bilardowych ważne jest nie tylko samo dostarczenie na miejsce. Tego typu mebel wymaga później odpowiedniego poziomowania, a czasem poprawy naciągu sukna czy usztywnienia band,  co najczęściej wykonują już odpowiedni specjaliści.

Podsumowując, przy zleceniu przewozu stołów bilardowych warto więc najpierw uzyskać informacje jakie wymiary będą miały transportowane stoły, i czy posiadają one jakieś automaty do rozliczeń. Pozwoli to lepiej oszacować koszty i zaplanować ewentualny demontaż i późniejszy transport.

Podejmując się takiego zlecenia staramy się w głównej mierze zadbać o bezpieczny przewóz stołu, jak i jego załadunek i wyładunek, dlatego zachęcamy do realizacji tej usługi w naszej firmie, która ma już doświadczenie w tego typu transportach.