PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Sprzątanie garaży, altan i składzików - Kraków

sprzątanie altan i garaży

 

Okres wiosenny to często pora porządków i odnawiania tego co wymaga remontu. Niestety nim rozpoczniemy zaplanowane prace, bardzo często okazuje się, że nasze altany, garaże czy składziki to tak naprawdę magazyny rupieci i niepotrzebnych gratów. Nagromadzone, czasem przez lata, stare szafki, biurka, opony i wszelkie inne składowane tam przedmioty, sprawiają iż nasz plan porządkowy, zaczyna chwiać się w posadach. Martwiąc się o planowany termin remontu, często szukamy samodzielnych rozwiązań które w konsekwencji jeszcze bardziej komplikują nam plany i wydłużają czas ich realizacji.

W takim wypadku jednak, najlepiej skorzystać z usług takiej firmy jak nasza, która w łatwy i szybki sposób pomoże uporać się Państwu, z każdą ilością gratów i rupieci zalegających na posesji lub w garażu. Odpowiednio duży samochód i zgrany zespół pracowników, sprawi iż Państwa problem przestanie istnieć, i umożliwi sprawne planowanie dalszych działań.

Sprzątanie Altan Ogrodowych

W wypadku starych altan ogrodowych zapewniamy ich demontaż i wywiezienie całości z terenu działki, a także usunięcie wszystkich innych przedmiotów szpecących wygląd Państwa posesji. Dzięki tej usłudze, pozbędą się Państwo wszystkiego co zalega na Waszym terenie, i co czasem, od wielu lat zajmowało tam potrzebne miejsce.

Sprzątanie Garaży i Składzików

Podobnie ma się sytuacja w wypadku garaży czy przydomowych składzików w których zalegają stare meble, sofy czy komody. Realizując tego typu usługę wywozimy materiały po remontach, farby, kafelki i inne odpady budowlane.

Zdarza się iż z tego typu miejsc, wywozu wymagają stare pralki, lodówki a nawet ciężkie żeliwne wanny czy kaloryfery. Wszystko to jest bardzo trudne do wywiezienia bez odpowiedniego samochodu i wsparcia kilku osób, tak więc współpraca z zewnętrzną firmą transportową bywa tu często najlepszym rozwiązaniem.

Dzięki naszym usługom nie musicie Państwo martwić się o prawidłową utylizacje takich materiałów jak np. opony czy stary sprzęt AGD i elektroniczny. Współpracując z odpowiednimi punktami odbioru i utylizacji  tego typu materiałów, dbamy o środowisko naturalne każdego z nas, a dzięki elastycznym godzinom pracy dostosowujemy się do najlepszej pory dla naszego klienta.

Jeśli więc mają Państwo problem z opróżnieniem i wywiezieniem tego co zalega na Waszym terenie lub w Waszych składzikach i garażach, zapraszamy do kontaktu. Podczas naszej wizyty wycenimy usługę i ustalimy najbardziej dogodny dla Państwa termin jej wykonania.