PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Sprzątanie posesji i piwnic - Kraków

Nikt nie lubi zaśmieconych czy zagraconych terenów czy nieruchomości. Nasza firma transportowa ma tak przygotowaną ofertę usługową, by jak najskuteczniej dopasowywać się do oczekiwań klientów. Zajmujemy się nie tylko przewozem towarów i przedmiotów ale również sprzątaniem nieruchomości i wywozem niepotrzebnych rzeczy. Wiemy, że coraz częściej na rynek trafiają nieruchomości z licytacji komorniczych, sprzedawane przez spadkobierców osób zmarłych czy po prostu są to nieruchomości dziedziczone. Na ich terenie znajduje się całe mnóstwo rzeczy po poprzednich właścicielach. Czasem są to przedmioty wartościowe, jednak w przeważającej ilości, są to po prostu śmieci lub rzeczy zbędne nowemu właścicielowi. Opróżnienie takich miejsc jest trudne i czasochłonne a czasem i niebezpieczne. Nie wszyscy zresztą mają czas, by zrobić to własnoręcznie. My ten problem zdejmujemy z barków naszych klientów.

Jak to wygląda w praktyce? Kompleksowo opróżniamy wskazaną nieruchomość lub jej część z niepotrzebnych rzeczy czy mebli, zapewniamy również utylizację tego typu sprzętu oraz zabezpieczony wywóz odpadków różnego pochodzenia. Przyjmujemy zlecenia od właściciela posesji lub osoby upoważnionej, która zapewni naszym pracownikom dostęp do przedmiotu umowy tj. strychu, piwnicy, mieszkania lub posesji. Ceny ustalane są indywidualnie ponieważ uzależnione są one od powierzchni oczyszczanej nieruchomości, oraz ilości i gabarytów wywożonych przedmiotów.

W przypadku wywozu i sprzątania piwnic czy strychów właściciel powinien przed przybyciem naszych pracowników usunąć wszystkie przedmioty, które chce zatrzymać lub je odpowiednio czytelnie oznakować. Zlecenia na tego typu prace przyjmujemy przez cały rok. Ekipa wynosi z pomieszczeń wszystkie mniejsze i większe przedmioty, oraz usuwa śmieci i zapewnia ich utylizację. Możliwy jest również przewóz odpowiednio oznakowanych przedmiotów pod wskazany przez klienta adres. W wyniku naszej pracy wszystko z piwnicy i strychu zostaje usunięte, dzięki czemu klient może je już zagospodarować według własnego uznania.

Podobnie wygląda to w przypadku wywozu i sprzątania w starych mieszkaniach. Przewozimy meble na wskazany adres lub na wysypisko, śmieci i niebezpieczne dla środowiska materiały są utylizowane. W mieszkaniu pozostają ewentualnie tylko przedmioty wskazane wcześniej przez klienta.

W przypadku oczyszczania posesji, działek i pustostanów zlecenie może być wykonane jedynie wtedy, gdy pozwalają na to warunki atmosferyczne i możliwy jest dojazd do posesji. Ograniczeniem może zatem być silny mróz lub zbyt rozmokła powierzchnia posesji, lub brak dojazdu do niej. W takich przypadkach zlecenie zostanie wykonane w najbliższym możliwym terminie. W ramach tej usługi wywozimy przedmioty ponad gabarytowe, utylizujemy stare meble ogrodowe itp. Zajmujemy się również demontażem starych altan, pergoli, huśtawek i innych zabudowań ogrodowych. Zapewniamy specjalistyczne zabezpieczenie demontażu oraz wywozu materiałów potencjalnie niebezpiecznych dla środowiska, takich jak chociażby stare farby, chemikalia, akumulatory itp.

Nasza oferta jest nie mniej atrakcyjna dla osób, która są w trakcie budowy domu, gruntownego remontu domu lub mieszkania lub w trakcie przeprowadzki. Zapewniamy wywóz odpadków budowlanych takich jak np. gruz oraz dowóz i wywóz materiałów budowlanych, mebli, drzwi, okien lub innych konstrukcji niezbędnych na budowie.

Zajmujemy się profesjonalnie zadaniami, które mogłyby być niebezpieczne do wykonania dla osób bez odpowiedniej wiedzy czy zabezpieczeń. Należy pamiętać, że sprzątając stare piwnice, strychy, stare mieszkania czy działki wciąż można się natknąć na materiały i substancje, które mogą być groźne dla zdrowia a nawet życia. Nasi pracownicy są przeszkoleni, mają odpowiednie zabezpieczenia by takie prace wykonywać. Ponadto, w wielu przypadkach samodzielne usuwanie materiałów i ich nieodpowiednio zabezpieczony wywóz czy utylizacja, wiąże się nie tylko z niebezpieczeństwem ale również wysokimi karami grzywny. Powierzenie tego zadania naszej firmie jest zatem dla państwa o wiele tańszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. W wielu gminach samo przechowywanie materiałów niebezpiecznych czy też wielkogabarytowych śmieci na posesji powiązane jest z wysokimi karami. Jest to związane np. z ich nieestetycznym wyglądem, co może przeszkadzać sąsiadom. Ważne jest również to, że przedmioty takie mają często niekorzystny wpływ na środowisko i okoliczny ekosystem. Zamiast narażać się urzędnikom, lepiej zaufać naszej firmie. My rozwiążemy Państwa problemy związane z zaniedbaną posesją, piwnicą czy strychem.