PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Usługi przewozowe przy remontach mieszkań

Przeprowadzki Firm

Mieszkanie to miejsce które staramy się utrzymywać w czystości i odpowiednio o nie dbać. Jednak wcześniej czy później nadchodzi moment w którym jego stan wymaga poważniejszego remontu. Niestety nie zawsze da się go przeprowadzić przesuwając jedynie meble z pomieszczenia do pomieszczenia. Przy remontach generalnych wymagane jest wywiezienie mebli i wszelkich zbędnych rzeczy o które chcemy zadbać, by nie zniszczyły się podczas prac.

W takim wypadku odpowiednia firma przewozowa może się tu okazać dużym wsparciem, gdyż zapewne na jednym wywozie się nie skończy. Opróżnienie mieszkania pod remont generalny, to zaledwie początek. Jeśli jest to mieszkanie w ciasnej zabudowie budynków, gdzie nie można postawić np. kontenera na odpady, bywa często iż stały kontakt z firmą wywozową będzie cały czas potrzebny. Z czasem podczas prac zaczną nam się gromadzić np. stare kafelki, parkiet, czy gruz, które po usunięciu trzeba również wywieźć. Odpowiednio przygotowana firma od transportu i przeprowadzek oferuje swoim klientom, tak jak my, worki na gruz i odrzuty budowlane, które przede wszystkim pomagają w czasowym składowaniu takich materiałów w mieszkaniu, a następnie w ich wyniesieniu przez wąskie klatki schodowe i korytarze.

Remont mieszkania a wywóz gruzu

Rozpoczynając więc tego typu remont, można przy wywozie mebli z mieszkania od razu ustalić jak będą przebiegały kolejne etapy prac i czy takie wywozy gruzu w późniejszym czasie będzie można zrealizować? Czasem korzystając z okazji przyjazdu takiej firmy, można przecież tym samym transportem zamówić sobie dowóz tego co będzie nam niezbędne podczas takiego remontu. Dzięki temu mimo pewnej dopłaty za taką usługę, wyjdzie nas to na pewno taniej, niż zamawianie osobnych przywozów w różnych firmach.

Ostatnim etapem działań remontowych, jest ponowne dowiezienie i wniesienie mebli po wykonanym remoncie. Jest to więc kolejna usługa którą warto ustalić z firmą transportową podczas negocjacji. Zapewniając sobie stałą obsługę podczas takiego remontu w jednej firmie przewozowej, niewątpliwie sprawniej nam takie przewozy zorganizują, i być może korzystniej wycenią kilka usług na raz.
Warto więc takie rozwiązanie przed podjęciem prac remontowych dokładnie rozważyć, bo nie wszystko można i da się nawet etapami wywozić samodzielnie. Angażowanie do tego typu wywozu ekipy budowlanej, wiąże się również z kosztami, nie wspominając już o oszczędności czasu, który przy pracach remontowych również jest ważnym czynnikiem.