PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przeprowadzki firm i biur Kraków

W naszym zakresie usług dla firm bazujemy przede wszystkim na tym, aby dane zlecenie które ma zostać  przez nas wykonane nie kolidowało z pracą Państwa firmy. Dokładamy wszelkich starań, by wykonać usługę w jak najkrótszym czasie oraz dogodnym terminie dla państwa. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zrealizować dane zlecenie na jak najwyższym poziomie z odpowiednio wykwalifikowaną ekipą pracowników oraz odpowiednim taborem samochodów przystosowanych do tego typu zleceń. By wykonać z pełnym sukcesem daną usługę posiadamy odpowiedni sprzęt m.in.:

  • Pasy do noszenia i przestawiania mebli oraz pasy samozaciskowe.
  • Napinacze linowe do mocowania oraz zabezpieczenia danego mienia na samochodzie.
  • Wózki platformowe jak również wózki transportowo schodowe, wózki paleciaki.
  • Odpowiednie materiały zabezpieczające typu: folia strecz, folia bąbelkowa, narożniki gąbkowe, gąbki, koce przemysłowe, kartony, pojemniki plastikowe z możliwością ich plombowania.

Przeprowadzki firm

Jednak sprzęt to nie wszystko – bardzo ważne też jest samo rozplanowanie danej przeprowadzki. Tak więc Drogi Kliencie, jeśli chcesz aby twoja firma została przeprowadzona z pełnym sukcesem, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który nie tylko ustali dogodny termin dla Państwa, ale również dostosuje najkorzystniejsze warianty do Państwa zlecenia. Pamiętajcie również o tym, iż do każdej przeprowadzki podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż nie ma dwóch takich samych zleceń.

Przeprowadzki biur i księgowości

Biura księgowe, to firmy w których są gromadzone i przechowywane duże ilości ważnych dokumentów, takich jak rozliczenia, umowy, faktury, zatrudnienia itp. Dlatego podczas przeprowadzki tego typu firmy, bardzo istotne jest zachowanie chronologii i porządku. Przystępując do takiego zlecenia jak zawsze trzeba oszacować ilość i wielkość przewożonych elementów, oraz możliwości ich demontażu na czas przewozu. Jednak w wypadku przeprowadzek biur i księgowości, bardzo istotnym elementem jest zachowanie odpowiednio uporządkowanej i zorganizowanej przeprowadzki.

Na początku warto rozplanować przewóz samych mebli, szafek, biurek i innego sprzętu biurowego. Natomiast zgromadzone dokumentacje powinny zostać starannie popakowane i oznaczone, aby po dowiezieniu na miejsce nie zostały źle sklasyfikowane lub przydzielone do innego działu.

Przeprowadzka biura

Biura i firmy księgowe często stosują własne systemy porządkowania i klasyfikacji dokumentów, dlatego tego typu zadania często realizują samodzielnie. Jednak podczas samego transportu firma od przeprowadzek musi zadbać o to, aby starannie oznaczone i popakowane dokumenty dotarły na miejsce w równie uporządkowanej formie. Pozwoli to klientowi w dużo sprawniejszy sposób zorganizować się w nowej lokalizacji, i szybko powrócić do normalnej działalności.

Przy przeprowadzce biur i księgowości warto również pamiętać o urządzeniach elektronicznych, takich jak komputery, drukarki, ksera czy serwery NAS, gdyż są one istotną częścią wyposażenia tego typu biur. Komputery i serwery NAS zawierają nie tylko istotne dane klientów, ale i kosztowne oprogramowanie do obsługi firm i prowadzenia najróżniejszych rozliczeń. Ich przewóz i transport powinien wiec być realizowany z dużą starannością i ostrożnością o wrażliwe urządzenia.

Podsumowując, przeprowadzki biur i księgowości to proces wymagający odpowiedniej współpracy i realizacji przewozu w sposób uporządkowany i zorganizowany. Planując taką usługę warto omówić z klientem jej poszczególne etapy, gdyż często dobrym etapem jest realizacja przewozu etapami, tak aby na miejscu można było najpierw odpowiednio porozstawiać meble i sprzęt, a dopiero później zwieźć dokumentacje archiwalną i bieżącą. Takie rozplanowanie działań znacznie przyspiesza proces przeprowadzki i pozwala na szybszą organizacje działań w nowym miejscu.