PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Przewóz fliperów i automatów do gry

przewóz fliperów i automatów do gry

Od wielu lat w naszym kraju popularność wszelkiego rodzaju automatów i fliperów do gier nie maleje, i wciąż przyciąga nowych amatorów tego typu rozrywki. Są one popularne w wielu pubach i klubach, stanowiąc dodatkową formę spędzania wolnego czasu.

W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się również flipery, przechodząc swój renesans i trafiając nawet do firm, gdzie stawiane są w chillout roomach, zapewniając świetną rozrywkę w przerwach.

Bywa jednak że tego typu lokal zmienia swą siedzibę, lub zwyczajnie urządzenie się już opatrzyło klientom i jest sprzedawane lub wymieniane na inne. W tego typu sytuacjach konieczny jest transport, który zagwarantuje nam bezpieczny przewóz urządzeń.

Bezpieczny transport maszyn do gier i fliperów

Wbrew pozorom starsze automaty do gry czy flipery to urządzenia dość skomplikowane na które oprócz elektroniki składa się mnóstwo drobnych elementów mechanicznych odpowiadających za ich właściwą prace. Do tego dochodzą mechanizmy rozliczeniowe i płatnicze które mogą być podatne na uszkodzenia podczas nieumiejętnego przewożenia i transportu.

Dlatego podejmując się zamówienia lub transportu tego typu maszyn warto postawić na sprawdzonego przewoźnika, który zadba o to aby nasze urządzenia dotarły do odbiorcy w doskonałym stanie. Odpowiednie zabezpieczenie części ruchomych oraz szklanych, ich częściowy demontaż i złożenie to ważne czynnik wpływające na bezpieczny przewóz tego typu urządzeń.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie przeprowadzek, transportu i przewozu realizowaliśmy tego typu zlecenia i możemy pochwalić się sporym doświadczeniem.
Wśród wykonywanych usług realizowaliśmy przeprowadzki restauracji, przewożąc całą aparaturę, wyposażenie i osprzęt.

Dzięki wypracowanemu doświadczeniu podczas tych przeprowadzek, zapewniamy bezpieczny i bezstresowy przewóz wszelkiej aparatury rozrywkowej i nagłośnieniowej, jak również wspomnianych automatów i maszyn do gier, oraz fliperów.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, oszacowania kosztów lub naszej porady jak zrealizować taki transport, zachęcamy do kontaktu i omówienia wszystkiego telefonicznie, lub podczas naszej wizyty na miejscu. 

Zobacz też: przewóz kas pancernych i sejfów