PRZEPROWADZKI TRANSPORT MEBLI KRAKÓW I OKOLICE
Dzwoń natychmiast
przeprowadzki kraków573 450 650
przeprowadzki krakówbiuro@kraktrans.com
przeprowadzki kraków

Transport mebli - Kraków i Małopolska

transport i przewóz mebli

Nowe mieszkania, biura, lokale usługowe czy handlowe, to miejsca w których wyposażenie i umeblowanie stanowi podstawę funkcjonowania. Nie ma wątpliwości, iż każde takie pomieszczenie bez odpowiedniego zagospodarowania, nie będzie mogło spełniać swojej funkcji. Jednak sam proces aranżacji wnętrza to przecież nie wszystko, bowiem po wyborze odpowiednich mebli i elementów wyposażenia, ktoś nam to musi dostarczyć, wnieść do lokalu i odpowiednio rozstawić.

Podczas transportu mebli problematyczny bywa nie tylko ich przewóz z punktu A do punktu B. Nierzadko trudności pojawiają się w momencie, gdy wyposażenie ma opuścić pojazd. Czasami dostarczenie go do miejsca docelowego (wskazanego przez klienta pomieszczenia) wymaga odpowiedniego przygotowania, sprzętu oraz obecności kilku członków ekipy. Między innymi od tych czynników zależy cena zlecenia.

Problemy i zagrożenia podczas transportu i wnoszenia mebli

Najlepszym wyborem w takiej sytuacji jest odpowiednia firma transportowa, mająca doświadczenie w przewozie i wnoszeniu mebli. Zadanie to jest nie łatwe, gdyż każda realizacja wymaga odpowiedniego podejścia. Sam załadunek i zabezpieczenie transportowanych mebli ma tu istotne znaczenie, gdyż podczas jazdy nie mogą one się przemieszczać po samochodzie i wzajemnie uszkadzać. Właściwym rozwiązaniem staje się czasem demontaż pewnych elementów na czas transportu i wniesienia, jednak nie zawsze jest to możliwe.

Problemem nie jest jedynie odpowiednie zabezpieczenie ładunku w transporcie i ostrożny przewóz, ale również samo wniesienie do pomieszczenia. Zdarza się iż niektóre elementy umeblowania nawet po wykonanym demontażu, nie mieszczą się w wąskich przejściach lub klatkach schodowych. Problemem są też wąskie framugi, wysokość pomieszczeń, a czasem ich układ. Każdy z tych elementów może stanowić kłopot z którym firma musi sobie skutecznie poradzić, nie uszkadzając przy tym wnoszonych mebli i wyposażenia.

Przewóz mebli w Krakowie

Na tego typu problemy, wiele firm transportowych wypracowało własne rozwiązania, dlatego odpowiednie doświadczenie w tej branży jest tu kluczowym czynnikiem. Decydując się czasem na korzystniejszą ofertę cenową, może się okazać iż wybrana firma nie zadba odpowiednio o transportowane meble czy wyposażenie, i powstaną przez to szkody lub nieprzyjemne sytuacje.

Jeśli więc nosisz się z zamiarem przetransportowania mebli lub innych dużych przedmiotów, postaw na naszą firmę, która mając wieloletnie doświadczenie w transporcie, zadba o ładunek i jego prawidłowe dostarczenie.

Transport mebli – od czego zależy jego cena?

Jeżeli planujemy zamówić przewóz mebli, zachęcamy do skorzystania z oferty Krak Trans Przeprowadzki. Koszt usługi świadczonej przez naszą firmę dzieli się na kilka składowych. Należy do nich m.in. liczba mebli, które zamierzamy przetransportować w nowe miejsce, a także ich waga i rozmiary. Ważna jest także lokalizacja budynku i jaki jest jego stopień przystosowania. W grę wchodzą także inne czynniki, które mogą zaważyć na finalnej cenie zalecenia.

Przewóz mebli – w czym możemy pomóc?

W celu poznania dokładnych kosztów transportu rekomendujemy kontakt z naszymi specjalistami, którzy po poznaniu specyfiki przewozu określą dokładną cenę. Obszar, który obsługuje nasza firma, to Kraków, gdzie wykonaliśmy setki przewozów mebli i innych przedmiotów. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą zachęcamy do zadawania pytań drogą mailową lub telefoniczną.